top of page

Poradenství v oblasti managementu

S tím, jak Vaše společnost roste, je řízení jednotlivých procesů stále složitější. Už si nevystačíte s ústním rozdáváním úkolů, jako když jste měli pouze pár zaměstnanců? Vedení firmy Vám zabírá stále více času? Připadá Vám, že motivace zaměstnanců není taková, jak byste si představovali a častěji dochází ke zmatkům a nedorozuměním? Nejste sami - do tohoto stadia dospěje většina rostoucích firem. Naštěstí existuje jednoduché a efektivní řešení.

Pomůžeme Vám najít lepší zaměstnance

Nabízíme poradenství a konzultace v oblasti managementu, lidských zdrojů (HR) a vnitrofiremní komunikace. Pomůžeme Vám najít ty správné zaměstnance a naučíme Vás, jak si z mnoha uchazečů vybrat kolegy, kteří se stanou oporou a přínosem pro Vaši firmu. Ukážeme Vám jak zaměstnance správně motivovat (ne vždy je to o penězích) aby byl schopen a ochoten podat maximální výkon. Zajistíme pro Vás výběrová řízení, systém vzdělávání zaměstnanců, kariérní plánování a rozvoj talentů, zkrátka vše co souvisí se získáním, motivací a hodnocením zaměstnanců.

Poradíme Vám jak efektivně vést Vaši firmu

Pokud komunikační procesy Ve Vaší firmě váznou, pomůžeme Vám to vyřešit. Nabízíme poradenství v oblasti managementu a optimalizace firemních procesů. Naučíme Vás jak motivovat Vaše podřízené, lépe delegovat pravomoci, zajistit správné rozdělení úkolů, efektivní evidenci a kontrolu jejich splnění a v neposlední řadě jak zlepšit vnitrofiremní komunikaci. Kvalitnějším a promyšlenějším managementem zvýšíte efektivitu podnikání a zlepšíte zisky Vaší firmy. 

 

Na cestě k úspěchu budete muset překonat mnoho překážek. Dovolte nám, abychom Vám některé pomohli odstranit. Máme k dispozici špičkový tým odborníků z oblasti managementu a řízení lidských zdrojů, kteří se s Vámi rádi podělí o své bohaté zkušenosti.

 

Poradenství a konzultace

  • poradenství v oblasti managementu, HR a vnitrofiremní komunikace - analýza organizační struktury, popisy pracovních míst, výběrová řízení, assessment centra, adaptační programy, systém vzdělávání zaměstnanců, kariérní plánování – rozvoj talentů, hodnocení zaměstnanců, outplacement

  • poradenství v oblasti managementu - konzultace k řízení společnosti, případně krizové řízení, redukce nákladů, optimalizace firemních procesů

  • poradenství v oblasti obchodu - revize systému obchodu, motivace obchodníků, nastavení systému reportingu - obchodního controllingu, tvorba obchodního plánu

  • individuální poradenství - poradenství pro začínající podnikatele, poradenství při řešení složitých pracovních i osobních situací a problémů

Koučink

Koučink je moderní metodou a jednou z nepostradatelných součástí osobního a profesního rozvoje. Jde o proces, který Vám za pomoci zkušeného kouče umožní hledat a najít individuální cestu ke zlepšení a rozvoji Vašich schopností v určité oblasti.

Nabízíme Vám firemní i individuální koučink, který pomůže zvýšit schopnosti jednotlivých klíčových zaměstnanců, managementu i celých obchodních týmů. Cílem koučingu není říkat Vám, co máte dělat. Kouč není trenér ani lektor. Je to partner, jehož cílem je pomoci Vám k nalezení optimálního řešení Vašeho problému. 

V čem Vám pomůže koučink

Cílem koučingu je pomoci Vám si uvědomit, co přesně chcete dosáhnout nebo změnit a jaký k tomu máte opravdu důvod. Jakmile budete vědět, co a proč vlastně opravdu chcete, kouč Vám pomůže nalézt optimální cestu k Vašemu cíli a postará se, abyste na své cestě vytrvali, dokud tohoto cíle nedosáhnete. 

Pro koho je koučink určen? 

Síla koučingu se projeví zejména v případě, kdy je před managera či řadového pracovníka postavena nějaká významná výzva, například zvládnout nějaký důležitý úkol, nový významný projekt nebo potřeba zvládnout nějaký stávající problém - například nedostatek sebeovládání, špatnou komunikace se zbytkem týmu či vyhoření. Může být také velmi cennou pomocí například při povýšení zaměstnance do vyšší a náročnější funkce, nebo ke zvýšení celkové výkonnosti a produktivity týmu.

Naši koučové Vám pomohou zvládnout všechny výzvy, které před Vás a Vaše zaměstnance klade jejich náročné povolání. Pomohou jim v posilování pocitů spokojenosti a loajality k zaměstnavateli a dosahování vyšší efektivity v práci.

Poskytujeme firemní i individuální koučink:

  • firemní koučink - koučink pro management, koučink klíčových pracovníků, koučování obchodního týmu apod.

  • individuální koučink - individuální koučink v pracovní i osobní rovině dle zadání klienta

bottom of page